Shtëpi Video Teuta në ‘shopping’ me Tarën e Adonisin (Foto)

Teuta në ‘shopping’ me Tarën e Adonisin (Foto)

Shperndaje në Facebook.


Tashmë Teuta Krasniqi nuk e po e fsheh më lidhjen me Adonisin, me të cilin po flitet se po presin fëmijën e tyre të parë.
Aktorja sot është parë në një nga qendrat tregtare të kryeqytetit e shoqëruar nga i dashuri i saj dhe vajza Tara.
Në një fotografi të siguruar nga Magazina.al, çifti shihen tek arka duke bërë pagesën e gjërave të blera dhe kjo është hera e parë që Tara shihet së bashku me të dashurin e nënës së saj.
TK

TK1