Shtëpi ShowBiz “Tha se harxhonte 150 mijë euro për rroba”, këngëtaja shqiptare kapet duke...

“Tha se harxhonte 150 mijë euro për rroba”, këngëtaja shqiptare kapet duke blerë rroba të lira

Shperndaje në Facebook.

Ajo është një nga këngëtaret që më së shumti e reklamon jetën e saj luksoze dhe blerjet e rrobave firmë.

Por duket se Adelina Tahiri nuk bën përjashtim nga vajzat e tjera, dhe zgjedh që të blejë edhe rroba të lira.

Në një foto të publikuar nga “Demaskimet”, këngëtarja shihet teksa sheh disa bluza të cilat kushtojnë 8 euro.

Ndërkohë në postimin në Instagram, shkruhet:

Adelina Tahiri. Para disa muajsh the qe harxhon shopping 150 mijë euro në muaj në emision. Me bluzë 8 euro? Apo i ke fake hublot dhe guccit që vesh”.