Tragjedi në Brazil: Tifozi vritet në fushën e lojës – (VIDEO)

Tragjedi në Brazil: Tifozi vritet në fushën e lojës – (VIDEO)

SHPËRNDAJE


Huliganët kanë sjellë një tragjedi të madhe në futbollin brazilian.
Në ndeshjen mes CSA dhe CRB, u përjetua një ndër skenat më të tmerrshme që janë parë ndonjëherë në një fushë futbolli, të cilat e kanë edhe një tifoz të vdekur.
Autoritet braziliane kanë konfirmuar që pas goditjeve të shumta, njëri prej tifozëve ka ndërruar jetë në fushë, përcjellë “Lajmi.net”.
Federata e Futbollit të Brazilit, pritet të marrë vendime drastike pas këtij turpi të madh.
cats-62-650x358

Lexo edhe  7 femrat që mund të vishen me të bardha kur takojnë Papën