Shtëpi Video Tre përbërës për një centimetër bel më të hollë në ditë

Tre përbërës për një centimetër bel më të hollë në ditë

Shperndaje në Facebook.

Vera tashmë po afrohet, e ju nuk jeni të kënaqur me linjën trupore. Provoni me këtë lëng, për të cilin shumë femra pohojnë se ua ka holluar belin për rreth një centimetër në ditë. Lëngu largon yndyrat tepricë dhe ujin, si dhe përmirëson funksionimin e trurit, shikimin dhe kujtesën..

Përbërësit:

– 1 lugë mjaltë;

– 2 lugë uthull të mollës;

– 1 gotë lëng të freskët të shtrydhur nga grejpfruti.

Të gjithë përbërësit së bashku i vendosni në blender dhe i përzieni mirë. Lëngun e konsumoni para drekës ose darkës, për shtatë ditë rresht. Nëse është e nevojshme, tretmanin mund ta përsërisni. Nëse nuk e pëlqeni grejpfrutin, mund ta zëvendësoni me portokaj.Tre përbërës për një centimetër bel më të hollë në ditë