Shtëpi Video Trishtohen pasagjerët, demi sulmon veturën dhe e çon përpjetë (Video)

Trishtohen pasagjerët, demi sulmon veturën dhe e çon përpjetë (Video)

Shperndaje në Facebook.

screenshot-4_1480362478-6805228

Ky është momenti i frikshëm kur një dem sulmoi një veturë në Spanjë, përderisa pasagjerët shikuan nga brenda të tmerruar.
Bisha mund të shihet duke vrapuar nëpër rrugë, e cila më pas i afrohet një veturës që ishte parkuar aty pranë dhe e sulmon atë.

Demi sulmon veturën dhe e çon përpjetë atë me brirë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni momentin: