Shtëpi Video U zbulua e dashura e Shpat Kasapit (Video)

U zbulua e dashura e Shpat Kasapit (Video)

Shperndaje në Facebook.

shpat-603x330

Më në fund u zbulua e dashura e Shpat Kasapit. Cifti i ri po shihen së bashku nëpër clube të natës dhe si duket po kalojnë shumë mirë me njëri tjetrin.

Dimë se lidhja e fundit e Shpatit ishte me modelen e njohur Afërdita Dreshaj me të cilën ishte bashkë për 6 vite, lidhje kjo e cila mori fund në vitin 2013.

Veç tjerash EliteRoze ka zbuluar se Shpati është në përgatitje të albumit të tij të ri. Albumi do të përmbajë 9 këngë dhe do të ketë një bashkëpunim me “Two Step”.

Ndiqeni në minutën 8:20: