Shtëpi Lajme Vajza e Albëries gjysmë e zhveshur para pasqyrës (Foto)

Vajza e Albëries gjysmë e zhveshur para pasqyrës (Foto)

Shperndaje në Facebook.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj padyshim është shumë e dashur për publikun dhe pamja e saj e jashtme komentohet mjaft.

E nuk ka pasur se si të jetë ndryshe me vajzën e saj, Anxhelinën e cila i ka ngjarë së ëmës me linajt seksi, shkruan lajmi.net Së fundmi ajo ka provokuar me një foto gjysmë e zhveshur të cilën e ka publikuar në Instastory. Anxhelina duket tejet tërheqëse.