Shtëpi Kuriozitete Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u...

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

Shperndaje në Facebook.

Kur prindërit I lënë fëmijët të luajnë në oborret e shtëpisë, frika e parë e tyre është se mos e thyejnë dorën apo këmbën, duke mos i menduar pasojat tjera që mund të ndodhin, shkruan revista Kosovarja.

Vogëlushja nga Texas, ishte kafshuar nga gjarpri në dorën e saj, duke luajtur në oborr, ndërkaq kur filloi të qante prindërit e saj nuk e dinin se çfarë kishte.
Kur nëna e saj i pa dorën tërësisht të ënjtur, ajo vërtetë u shokua dhe e dërguan menjëherë në emergjencë.
Ata poashtu përmes një videoje tregojnë rastin e vogëlushes së tyre, duke vetëdijesuar edhe shumë prindër që të kenë kujdes se ku po i lënë vogëlushët të luajnë./Kosovarja/