Shtëpi Video Vali Corleone publikon videoklipin e ri me skena të nxehta (Video)

Vali Corleone publikon videoklipin e ri me skena të nxehta (Video)

Shperndaje në Facebook.

valit-1-780x439

Vali Corleone vitet e fundit është marrë edhe me muzikë, duke sjell këngë të zhanrit house.
Princ Valentino Corleone sapo ka publikuar projektin më të ri me titull “Summer Kiss”.
Zhanri si gjithmonë është “house” dhe klipi është veror me skena të nxehta.