Shtëpi Kuriozitete VIDEO/ Çmenden reperët shqiptarë, i hedhin publikut tufa me euro

VIDEO/ Çmenden reperët shqiptarë, i hedhin publikut tufa me euro

Shperndaje në Facebook.

Dy reperë shqiptarë i kanë lënë pa fjalë fansat në koncertin e tyre të fundit. Të adhuruar nga mijëra shqiptarë, fansat kanë një arsye më shumë për të ndjekur koncertet e tyre: mund të shpërblehen me para.
Dyshja e famshme e vëllezërve, Getinjo dhe Mozzik kanë performuar mbrëmjen e djeshme në Frizaj dhe kanë krijuar një atmosferë shumë euforike.
Megjithatë, kulmi i festës ka qenë momenti kur Getinjo dhe Mozzik kanë kënduar këngën “O moj pare”, ndërsa gjatë saj janë drejtuar nga publiku dhe kanë hedhur tufa me para.
Nuk është e qartë nëse paratë janë false apo të vërteta, por nëse do ishin të tilla atëherë reperën më shumë kanë shpenzuar se fituar gjatë këtij koncerti.
Shiko pamjet me poshte.

KLIKO LINKUN