Shtëpi Video Videoja që po çudit gjithë botën, emigranti sirian i shpëton jetën italianit...

Videoja që po çudit gjithë botën, emigranti sirian i shpëton jetën italianit (Video)

Shperndaje në Facebook.


emigranti by GazetaExpress
Kjo video që po bën xhiron e botës është xhiruar në Itali, ku një ‎emigrant ‎sirian i shpëton jetën një djali të aksidentuar me makinë
Makina kishte rënë poshtë urës dhe djali rrezikonte seriozisht jetën nga mbytja në lumë për shkak se kishte ngecur brenda makinës dhe nuk mund të dilte dot.