Shtëpi Lajme Viktima e parë e dimrit, nëna e tre fëmijëve

Viktima e parë e dimrit, nëna e tre fëmijëve

Shperndaje në Facebook.

viktim

Në Kroaci, është regjistruar viktima e parë nga të ftohtit, ajo është një femër e cila është gjetur sot në mengjes në Hlebine dhe Gabajeva Grede pranë Koprivnica.

Autopsia ka thënë se ajo nuk ishte vdekje e dhunshme, por është një mundësi që gruaja është vrarë në trafik. Supozohet se gruaja ka vdekur nga acari, shkruan e përditshmja kroate Jutarnji List, transmeton lajmi.net.

Jozyrtarisht, gazeta mëson se gruaja ishte nënë e tre fëmijëvë të vegjël. /Lajmi.net/