Shtëpi Video Vrau veten pasi shoqja e saj u martua, ndërsa ajo mbeti pa...

Vrau veten pasi shoqja e saj u martua, ndërsa ajo mbeti pa e gjetur partnerin e duhur (Foto)

Shperndaje në Facebook.

vrau-veten


Një grua ka vrarë veten pasi shoqja e saj e ngushtë u martua, ndërkaq ajo nuk arriti ta gjejë partnerin e përshtatshëm për martesë, shkruan DailyMail, transmeton Express.

Danielle Saul, 31 vjeçare, u gjet e vrarë në apartamentin e saj në Manchester.

Miqtë dhe familja e dinin se ajo ishte e dëshpëruar me veten në atë kohë, por nuk menduan se ajo mund ta vriste veten për një gjë të tillë.

Trupi i saj i gjet i varur në banesën e saj.
vrau-veten2

vrau-veten4

vrau-veten1