Shtëpi Lajme Wenger qorton Sanchezin: Kjo është hera e fundit (Foto)

Wenger qorton Sanchezin: Kjo është hera e fundit (Foto)

Shperndaje në Facebook.

aaa_1474697528-9368579

Arsene Wenger, trajneri i Arsenalit, i ka bërë me dije Alexis Sanchezit që mos të ekzekutoj më penalltitë

Alexis Sanchez, sulmuesi i Arsenalit, në ndeshjen ndaj Hull Cityt e ka humbur një penallti, dhe kjo e ka zemëruar Arsen Wengerin.

Francezi është hidhëruar me kilianin, pasi ai është i treti me radhë për t’i ekzekutuar penalltitë në klub pas Santi Cazorla dhe Theo Walcott, raporton Mirror.

Wenger e ka paralajmëruar ish sulmuesi e Barcelonës që mos t’i thyej rregullat, përndryshe do të gjobitet. /Express/