Shtëpi Lajme Zanfina dhe dhëndrri i dytë i familjes Ismaili (Foto)

Zanfina dhe dhëndrri i dytë i familjes Ismaili (Foto)

Shperndaje në Facebook.

13654153-1392905627389934-1311551021557784153-n_1471788615-4384149

Zanfina habiti me një fotografi të publikuar ku shihej krah një mashkulli.

Por hamendësimet për një lidhje të këngëtares ranë poshtë menjëherë, pasi djaloshi në foto del të jetë i dashuri i Emës, motrës së dytë të Zanfinës, shkruan GazetaExpress

Motrat Ismaili tashmë kanë filluar paraqitjet e tyre më të shpeshta në rrjetet sociale pas tronditjes që pësuan në jetën e tyre, me vdekjen e Monës.

Ndryshe Zanfina sapo ka publikuar projektin e saj të titulluar “M”, i cili u mirëprit mjaft mirë nga publiku, duke e bërë këngën e re një nga më të suksesshmet të Zanfinës./GazetaExpress/