Shtëpi ShowBiz Zbulohen fotot e Xhemi Shehut që do t’i zhdukte nga faqja e...

Zbulohen fotot e Xhemi Shehut që do t’i zhdukte nga faqja e dheut!

Shperndaje në Facebook.

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendies nga mediat.

Falë pamjes së saj dhe fizikut perfekt ajo është renditur ndër femrat më të bukura në vend. Me kalimin e viteve ajo vazhdon të mbetet në top formë, madhje mund të thuhet se ëshët përmirësuar ndjeshëm.

Moda e viteve të shkuar nuk ka bërë të mundur që Xhemi të nxirrte në pah më të mirën e saj. Kjo vërtetohet dhe me anë të fotove më poshtë.

Edhe pse është nënë e dy djemve Xhemi sërish ka trup modeleje dhe pamja e saj është model i shumë të rejave. /Gazeta Express/

1221012322-xheni_1497427218-6907661

1340469027-xhemi-kolegji-turk_1497427226-8179847

images_1497427149-8047090

screenshot-2_1497427166-6838202

screenshot-3_1497427157-498125

xhemi-shehuu2_1497427177-5561486

1220931313-xhemi3_1497427126-9785148