Shtëpi ShowBiz Zbulohet foto e turpshme e Hyrem, me organin gjenital jashtë (Foto +16)

Zbulohet foto e turpshme e Hyrem, me organin gjenital jashtë (Foto +16)

Shperndaje në Facebook.

E njohur për rolin e Hyrremit në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, aktorja turke Meryem Uzerli ka qenë mbrëmë lajmi kryesor në mediet rozë në Turqi

Pas një ndarjeje prej 5 muajsh me producentin e njohur Alp Ozcan, Uzerli dhe partneri i saj janë fotografuar nga paparacët duke dalë nga një festë në Stamboll, ku si duket kanë çuar disa gota më shumë sesa që duhet.

Aktorja që dikur mbante epitetin “Sulltaneshë” kishte veshur një palë pantallona të shkurtra të gjera, të cilat janë bërë objekt diskutimi edhe në rrjetet sociale.

Gjatë kohës që ka hyrë në makinë, aktorja është fotografuar në një moment të sikletshëm, aq sa ka ngjallur debatin në rrjetet sociale nëse janë të brendshmet apo pantallonat e shkurtra ato që duken. Por kjo nuk e ka shqetësuar aspak bukuroshen sepse ka thënë se po kalon ditë të mira pa u shqetësuar se çfarë mendojnë të tjerët.