Shtëpi Kuriozitete Zbulohet rroga e Marinës dhe Luana Vjollcës, këto janë shifra befasuese

Zbulohet rroga e Marinës dhe Luana Vjollcës, këto janë shifra befasuese

Shperndaje në Facebook.

Marina dhe Luana Vjollca janë dy nga moderatoret, të cilat prej vitesh punojnë në “Top Channel”.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë informacion se sa mund të paguhen bukuroshet.

Por duke parë jetën të cilën ato e pasqyrojnë në rrjetet sociale, është dhënë përshtypja se rroga e vajzave është mjaft e lartë.

Por sipas një lajmi të publikuar nga “Jeta osh qef” dhe bazuar në informacionet e tyre, thuhet se rroga e Marinës është 3700 euro mijë euro ndërsa e Luanës rreth 7000 mijë euro.